Tiit Trofimov on Balilt tagasi ja meie salvestasime VOL.2 saate. Tiit on üks korralik Eesti mees, olles oma tegemistega eeskujuks väga paljudele meestele ja ka naistele. Eelmises saates rääkisime tema kulgemisest, avameelsusest, emotsioonidest, suhetest, tunnetest, lõdvestumisest, sellest, kuidas rikkus sind õnnelikuks ei tee jne. Täna võtame ette hoopis muud teemad, tule aga kuulama.

Head mõtted Tiidult:
„Kui sa tahad totaalselt armastada, pead sa olema valmis totaalselt valu tundma – need käivad alati käsikäes.“

„Vaimsus on minu jaoks inimeseks olemine. See, milline sa inimesena oled.“

„Suuri laevu saadab kajakate kisa.“

“Kui sa oled teadlik, siis ei tähenda, et sul pole enam muresid. Sa lihtsalt oskad nendega paremini hakkama saada ja lubad elul juhtuda.”

“Elu paneb meie usalduse järjepidevalt proovile, luues olukordi, kus on kerge libiseda harjumuspärasesse mustrisse.”

“Inimesed, kellega kohtume, on meile tõepoolest peegliteks. Ent nad ei pruugi sugugi peegeldada ainult meie praeguseid mõtteid, tundeid ning olukorda, vaid heita valgust ka minevikus olnud teemadele.”

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust, siis too meieni üks sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See aitab meil enda ja külaliste sõnumit edasi viia.

KUULA SAADET!