Sündmused

OSHO No-Mind®meditatiivne teraapia 21.-27.aprill 2024
7 järjestikust päeva, iga päev 2 tundi.
Juhendaja: Deva Lokita (Brenda Randroo Oja) – sertifitseeritud Osho Meditatiivsete Teraapiate õpetaja.
Korraldaja: Tiit Trofimov – enesearengu teejuht, Osho Aktiivsete Meditatsioonide juhendaja.
7-päevane meditatiivne teraapia, mille Osho lõi, et puhastada mõistust kõigest ebavajalikust (pidev analüüs, sundmõtted jne), et mõistus saaks lõdvestuda, olla efektiivne ja keskenduda olulisele.
Loe lähemalt
Püha suhe 10.-12.mai 2024
Tekkis tugev tunne koos Gerly, Igori ja Bellaga korraldada üks väestav ja arendav nädalalõpp paaridele.
Sellel nädalalõpul anname Teile edasi praktikaid, meditatsioone ja suhtlemis formaate, mis on meid endid kõige rohkem suhetes aidanud, et suhted oleksid lähedased, ausad ja toetavad. Teeme üheskoos peegelduspraktikaid, ausaid jagamisi, arutleme, vabastastame liigseid emotsioone (reaktsioone), hingame, joogatame, praktiseerime puudutuse kunsti ja äratame üles uinunud kire.
Loe lähemalt
Rõõmuga ekstaasi 29.juuni 2024
Mul on ääretult hea meel, et olen saanud nõusoleku niivõrd erilistelt ja suure südamega inimestelt, et Teiega koos luua üks vägev rõõmu täis ekstaatiline rõõmuõhtu, kus meie hääled ja südamed avab Kadri Maria Rinaldo, kus sügavale rännakule lauluga viib meid Natanel Goldberg ja kus taevastesse kõrgustesse tantsutab meid Rain Tunger.
Igaüks neist on eluteel läbinud väga huvitavaid ja õpetlike teelõike, ja ikka selleks, et jõuda südamele ja iseendale lähemale.
Minu eesmärgiks siin elus on saanud sügavamate ja meeldejäävate kogemuste loomine, nii iseendale, kui ka kõigile Teile Sõbrad, kes Te minu tegemisi jälgite ja külastate minu loodud sündmusi.
Ootan teid avatud südametega osalema ja osa saama justnimelt ühest meeldejäävast rõõmuõhtust, ja loodetavasti jagub peale seda rõõmu teie südametesse ja teie ümber veel pikaks ajaks:-).
Kohapeal on näomaalijad,head söögipakkujad, kakaod ja šhokolaadid ja loomulikult saab ka kasutada saunamõnusid.
Loe lähemalt
Meestekas 23.-25. august 2024
Kui Sina MEES tunned, et soovid enda elus kogeda mõnda nädalalõppu erinevalt sellest, mida siiamaani kogenud oled,siis oled Sa väga oodatud sellele koosloomisele:-)!
Meestekal hoiavad ruumi Tiit Trofimov,Johann Urb ja Steve Kokker 👌
Tiit Trofimov toob ruumi jooga, hingamis ja meditatsioonipraktikad ja jagamisringid.
Johann Urb toob ruumi Püramiid hingamise, eneseväljendamise ja meeste usaldamise praktikaid, mis raputavad lahti meie rakude tasandi programmid, õpetab meid kontakti saama enda väe ja mehelikkusega.
Steve Kokker toob ruumi teetseremoonia ja jagab meile samuti ägedaid meestepraktikaid, mis õpetavad meid julgemini ja paremini teisi mehi usaldama ja looma paremat kontakti iseendaga.
Loe lähemalt
Vaikus Lõuna-Portugalis 25.sept-02.okt 2024
Kutsume Sind kohtuma iseendaga maalilisele Portugali rannikule!
Seekord oleme leidnud meile pesapaigaks imekauni maitsekalt sisustatud privaatse villa keset Lõuna-Portugali kaunist loodust. Igat päeva tervitame mõnusa pehme joogaga, mis avab keha; teeme pikki mõnusaid jalutuskäike, kus on aega iseendaga “vestlusi pidada”; teeme sisemisi rännakuid/meditatsioone, mis aitavad tuua selgust ja taipamisi; ning hingamispraktikaid ja aktiivmeditatsioone, et vabastada endast kõik vana ja koormav. Kogu nädala jooksul oleme väga hoitud kohaliku koka poolt, kes käib meile maitsvat kohalikku toitu valmistamas, nii et ükski argimure ei tule endaga olemist segama.
Loe lähemalt