Sündmused

Vaikus Kreetal 02.-12.oktoober 2023

Kutsume Sind taaskord kogema meiega VAIKUSt, mis on oma olemuselt nii lihtne, kuid samas üks sügavamaid praktikaid!

Elame oma igapäevaelus keset tohutut müra, mistõttu me ei tunne enam ära omaenda puhast olemust. Kõik see pidev väljapoole suunatus, teistega võrdlemine, teiste uskumused ja arusaamad, mis on veel mõjutatud vanast loomingust, ei lase meil ära tunda enda tugevusi ega andeid. Olles vaikuses ja sisevaatluses, kui kogu väline müra kaob, hakkab uuesti meenuma enda pärisolemus. Kui me ei pea suhtlema ega suhestuma, kui me ei pea kellelegi midagi tõestama, kui ei ole vajadust jätta endast muljet, kui ei ole vaja ühtegi rolli ega maski ja me võime lihtsalt lõdvestuda – tekib vabadus ja rahu, millest sünnib elurõõm ja armastus, mille jaoks ei ole vaja ühtegi välist mõjutajat. See on see, mida me oleme kogenud lapsepõlves – see osa meist, mille oleme unustanud, mis on olnud uinunud olekus. Aktiveerime selle taas!

Loe lähemalt
Hääle avamise töötuba Uria Tsuriga 20.-22.oktoober 2023

Kallid sõbrad, mul on teile üks vägev kingitus jälle 🙂. Juba teist korda on Eestit külastamas mees, kelle energia ja avatud süda ei jäta heas mõttes puudutamata mitte kedagi. See mees lihtsalt oskab puudutata igat hinge tema kõige sügavamal tasandil ja see on suur kingitus kogu Eesti rahvale.

Sain temaga ise esmase kogemuse Mehhikos, kus mul lihtsalt pisarad voolasid ja süda rõkkas rõõmust ja see kõik, mida ma läbi tema töötoa kogesin oli lihtsalt niiiiiii iluuuuus.
Eelmisel aastal osales tema töötoas Eestis 70 inimest, mis on ka maksimaalseks inimeste arvuks. Osales ka elukutselisi lauljaid, kes kõik said mega kogemuse ning nende looming läks veel rohkem lahti ja tase tõusis kordades kõrgemale.

Loe lähemalt
Meestekas 27.-29. oktoober 2023

Kui Sina MEES tunned, et soovid enda elus kogeda mõnda nädalalõppu erinevalt sellest, mida siiamaani kogenud oled,siis oled Sa väga oodatud sellele koosloomisele:-)!
Meestekal hoiavad ruumi Tiit Trofimov, Artjom Kostjuk ja Steve Kokker
👌
Tiit Trofimov toob ruumi jooga, hingamis ja meditatsioonipraktikad.

Artjom Kostjuk annab edasi helivibradsioone, mis raputavad lahti meie rakude tasandi programmid, õpetab meid kontakti saama enda häälega ja annab edasi mehi südamesse toovaid praktikaid.

Steve Kokker toob ruumi teetseremoonia ja peab olulise loengu häbi teemal ja toob ruumi praktikaid, mis aitavad häbi lahustada ja mis aitavad rohkem mehi ja naisi usaldama hakata.

Loe lähemalt
Rõõmufestival 25.november 2023

Rõõmufestival toimub taas 🙂!

Rõõmufestival toob kokku inimesed ja pered kellel on tõeline soov kogeda kõige puhtamal kujul rõõmu, ilma alkoholi ja mõnuaineteta.

Suvel toimunud Rõõmufestival tõestas, et see on võimalik ja selline rõõm puudutab kõige puhtamal kujul meie kõigi südameid ja see jäi kandma meid väga pikalt.
Rõõmufestival on helge, kerge ja lihtsa formaadiga sündmus, kus astuvad laval ülesse andekad lauljad, muusikud, stand-up koomikud,DJ d ja inimesed, kelle suurimaks kireks on inimestele rõõmu jagada.

Sellele sõndmusele saad sa tulla koos perega, sest lastele on sissepääs tasuta ja ka nende peale on mõeldud, neile on kohale toodud suur täispuhutud batuut, mis ei ole siiamaani ühtegi last külmaks jätnud.

See sündmus ühendab peresid kõige ilusamal moel, sest kui vanemad leiavad ülesse oma sisemise rõõmu, siis lapsed säravad nendega koos 🙂.

Loe lähemalt