Sündmused

Meestekas 15.-17.detsember 2023

Kui Sina MEES tunned, et soovid enda elus kogeda mõnda nädalalõppu erinevalt sellest mida siiamaani kogenud oled,siis oled Sa väga oodatud sellele koosloomisele:-)!
Meestele hoiavad ruumi Tiit Trofimov, Veiko Teteberu ja veel üllatuseks olev mees.

Tiit Trofimov toob ruumi jooga, hingamis ja meditatsioonipraktikad ja juhib vestlusringe.

Veiko Teteberu toob ruumi teetseremoonia, jagab enda kogemusi Brasiilias hõimurahvaga koos elatud ajast ja loob mõnusa ja hoitud ruumi.

Sellel nädalalõpul ei tarbi me alkoholi, ei joo ennast täis ja ei kiru meie ümber olevat maailma, vaid hoopiski võtame vastu külmakogemuse, tantsime, teeme meestejoogat, mediteerime aktiivselt, hingame, õpime kommunikeerima ja ennast väljendama, õppime tundeid erisatama ja neid väljendama, õpime kohalolus püsima ja selles kohalolus iseenda sisemist häält kuulama, õpime iseennast väljendama, õpime teisi mehi usaldama, õpime kuidas saada kontakti oma sisemise vabadusega, toitume teadlikumalt, vestleme olulistel ja vajalikel teemadel, jagame enda südamelt teemasid, mis vajavad jagamist, ning naudime teadlike MEESTE seltskonda.

Olen üsna kindel, et sellelt nädalalõpult lahkud Sa kordi parema enesetundega ja oled palju kõrgemas sageduses, kui enne 🙂!

Loe lähemalt
Aastalõpu Ekstaatiline Tants Rain Tungeriga 29.detsember 2023

Armsad Ekstaatikud:-)!
On aeg tähistada seda mitmekülgset aastat, mis on olnud nii tegus ja elu täis, et oleks kohe kahju seda lihtsalt niisama ära saata.
Mul ääretult hea meel, et Rain Tunger andis enda nõusoleku tulla meid oma ägeda muusikalise setiga hullutama ja meisse head vibe edasi andma.
Julgen kindlalt väita, et Rain on kohe kindlasti Eesti üks staasikamaid ja vingemaid Ekstaatilise tantsu DJ sid, kes tõesti võtab oma loomingu edastamist hinge ja armastusega ja kindlasti juhib ta ka meid peale tantsimist lauluringis, kus saame integreerida hea tantsuenergia ja ühenduda veel rohkem oma südametes 🙂.
Armsad sõbrad, kutsun Teid kõiki tulema kohale, et luua kõik koos üks vägev ja rõõmu täis tantsu ja lauluõhtu, nautida mõnusat sauna peale pidu ja miks mitte teha ka üks mõnus külmas metsatiigi karastusujumine 😉.
Pileti saad soetada sularahas kohapeal 35 eur eest.
Mõnusa ja rõõmsa koosloomiseni.

Loe lähemalt
Tai väereis
Tai väereis 8.-21.jaanuar 2024
On taas võimalus tulla meiega seiklema – seekord Tai saarele Koh Phangan! ✈️☀️🏝️
Paljud teist on meiega rännanud juba mitmetesse paikadesse üle maakera, mis paneb meid ikka ja jälle otsima uusi sihtkohti meie retriidiks – ikka selleks, et eneseavastusretked oleksid samaaegselt ka maailmaavastusretked – et oleks põnev ja fun! ☀️🏄‍♂️🌋🏍️🏜️🌴🐬
Kui Sa aga üldse ei tea, mis meie reisidel toimub või oled juba mõnda aega meiega ühinemisest unistanud, kuid ikka veel kahtled, siis tea, et päris kindlasti saad sellel reisil kogeda:
✨ erinevaid joogapraktikaid, hingamisseansse, sügavaid sisemisi rännakuid, aktiivmeditatsioone, vestlusringe ja jagamisi, grupi toetust; 🧘‍♀️🧘🧘‍♂️
✨ piirkonna avastamist, džunglis matkamist, mõnusates kohvikutes tšillimist ja hea toidu nautimist (mmmangod on seal parimad! ☺️), ekstaatilist tantsu ja muusikalisi kogemusi; 🌴💃🕺🥳🥭
✨ palju päikest ja imelist rannapuhkust kauneimatel paradiisirandadel (temperatuur saarel on väga mõnus ja vesi ookeanis on super soe). 🏝️☀️🐬🏄‍♂️
Loe lähemalt
Bali väereis 14.-28.veebruar 2024
BALI VÄEREIS 2024 on toimumas 14. veebruar kuni 28 veebruar 🙂! Leia SINAGI endale aega ja tule kogema elumuutvat reisi 🙂!
Miks just Bali?
Sellepärast, et Bali on väga müstilise väega paik ja kui tahad, et Sinu elus toimuksid positiivsed tõuked ja juhtumised kiiremini kui muidu, siis see on just õige koht, kus käia end väestamas.
Seda kogemust jagavad kõik, kes seal käinud on! Minu gruppides käinud inimesed jõuavad sinna alati uuesti ja uuesti tagasi.
Oluline on sattuda õigetesse kohtadesse koos õigete inimestega, kellel on just õige energia ja elukogemus, et Sind õiges suunas suunata. Tavaliselt satuvad ühte gruppi just inimesed, kellel on teistele midagi õpetada või peegeldada… Sageli on samal retriidil osalejatest saanud parimad sõbrad mõnedest ka elukaaslased…
Reisile ootaksime eelkõige inimesi, kes on huvitatud oma elu muutma ja kes tõeliselt tahavad elada tervislikult ja heas energias.
Ootame inimesi, keda huvitab jooga, meditatsioon, tervislik toitumine, tantsimine, matkamine, surf ning tasakaalus ja harmooniline elustiil, vabastav tunne sellest, et saad olla just Sina ise ilma maske kandmata.
Loe lähemalt
OSHO No-Mind®meditatiivne teraapia 21.-27.aprill 2024
7 järjestikust päeva, iga päev 2 tundi.
Juhendaja: Deva Lokita (Brenda Randroo Oja) – sertifitseeritud Osho Meditatiivsete Teraapiate õpetaja.
Korraldaja: Tiit Trofimov – enesearengu teejuht, Osho Aktiivsete Meditatsioonide juhendaja.
7-päevane meditatiivne teraapia, mille Osho lõi, et puhastada mõistust kõigest ebavajalikust (pidev analüüs, sundmõtted jne), et mõistus saaks lõdvestuda, olla efektiivne ja keskenduda olulisele.
Loe lähemalt