Bali väereis 2023

BALI VÄEREIS 2023 on toimumas 14. veebruar kuni 28 veebruar 🙂!
Leia SINAGI endale aega ja tule kogema elumuutvat reisi 🙂!

Miks just Bali?

Sellepärast, et Bali on väga müstilise väega paik ja kui tahad, et Sinu elus toimuksid positiivsed tõuked ja juhtumised kiiremini kui muidu, siis see on just õige koht, kus käia end väestamas.

Seda kogemust jagavad kõik, kes seal käinud on! Minu gruppides käinud inimesed jõuavad sinna alati uuesti ja uuesti tagasi.

Oluline on sattuda õigetesse kohtadesse koos õigete inimestega, kellel on just õige energia ja elukogemus, et Sind õiges suunas suunata. Tavaliselt satuvad ühte gruppi just inimesed, kellel on teistele midagi õpetada või peegeldada… Sageli on samal retriidil osalejatest saanud parimad sõbrad mõnedest ka elukaaslased…

Reisile ootaksime eelkõige inimesi, kes on huvitatud oma elu muutma ja kes tõeliselt tahavad elada tervislikult ja heas energias.

Ootame inimesi, keda huvitab jooga, meditatsioon, tervislik toitumine, tantsimine, matkamine, surf ning tasakaalus ja harmooniline elustiil.

Väereisil osaleja päevad näevad välja väga erinevad, aga kindlasti algab see joogaga või aktiivse meditatsiooniga ja lõpeb toreda jagamisringiga küünlavalgel, kus kõik saavad väljendada oma päeva tundeid, juhtumisi ja hetke enesetunnet. Läbi selle saame muuta järgmise päeva kõikide jaoks veelgi sobivamaks. Hommiku ja õhtu vahele jääb veel palju huvitavat, nagu näiteks kohtumisi ravitsejatega, mägimatku, matku loodusparkidesse, ujumist kose all, väekaid templikülastusi, muusikalist tervendamist, lihtsalt tšillimist ja surfamist merelainetes.

Kuna korraldame seda reisi koos Gerly Sepp’aga, siis saab see olema väga tasakaalukas, sest oluline meis kõigis on, et yin ja yang pool oleksid tasakaalus.

Mina hoolitsen rohkem selle eest, et yang pool oleks toidetud ja pakun rohkem yang stiilis tegevusi ja meditatsioone ja Gerly rohkem yin stiilis tegemisi.

Balil olen kogenud igal reisil midagi müstilist ja üleloomulikku, sest see on lihtsalt niisugune saar, mis võimendab Sinu energeetikat lihtsalt 100 kordselt ja just paremuse suunas.

Ravitsejad panevad Sind peaaegu alati end müstiliselt tundma.

Inimesele, kes selle retriidi läbib saab see kindlasti olema elumuutev kogemus – olen seda kõikide retriidil osalejate puhul näinud. Peale seda elavad nad palju elurõõmsamana ja tasakaalukamana oma elu ning ilma jooga ja meditatsioonita nad oma elu enam ette ei kujuta.

Elu lihtsalt on edaspidi nii palju ilusam! 🙂

Reisi hind 3500 eur ja see sisaldab ööbimist, hommikusööki, kõiki ühiseid tegevusi, väljasõite, üritusi.
Lennupilet hinna sisse ei kuulu. Kui soovid arvet km kohuslase firmale siis lisandub km ja saad ka koolituse arve 😉

Oled väga oodatud!

Bali väereis 2023 Facebooki grupp