Vaikus Türgi mägedes 2022

Vaikus Türgi mägedes

Tule puhkama vaikusesse ja leia endas sügav rahu! ✨💖✨

Kõik see, mida me justkui otsime, on meis kõigis juba olemas! Me soovime enamasti kogeda rohkem rahu, armastust, vabadust, kergust, rõõmu, rahulolu, turvatunnet… Ja meid on õpetatud nii, et mida rohkem me pingutame, mida edukamaks me saame, seda õnnelikumad me oleme. Aga kas see ikka on nii…?

Õnnelikkus ja kõik need tunded, mida me taga igatseme, on meie loomulik seisund, mis tekib läbi lõdvestuse. Selleks, et sügavalt lõdvestuda iseendasse, on meil vaja kuulatada iseennast. Kuidas me saame seda teha, kui meie ümber on pidev müra, tohutu välise info sissevool ja üleväsimus pidevast pingutusest?

Meil on vaja vaikust… On märgatud, et inimese seisundis hakkavad toimuma muutused juba siis, kui ollakse olnud 4 tundi vaikuses. Meie teeme seda terve nädala!

Vaikuses saab vabaneda kõik liigne müra ja välised mõjutused, me hakkame looma uuesti ühendust enda pärisolemusega, mis aitab meil iseennast uuesti armastama hakata, avanevad meie intuitsioon, anded ja loomingulisus, taastub elurõõm ja teotahe, tekib sügav sisemine rahu ja rahulolu.

Vaikuses olles me puhkame nii palju sügavamalt, et me vajame vähem und ja toitu. See on sügav puhkus nii kehale, hingele kui vaimule. 😇😇😇

Kui see Sind kõnetab, siis oled oodatud meiega ühinema 18.-29. september Alanya mägedesse, kus meid ümbritsevad lummavad vaated mägedele ja türkiissinisele looklevale jõele, taustaks vaid õrn tuulekellade helin. Oleme väga hoitud ashramis privaatselt oma väikese grupiga, kus meile pakutakse imemaitsvat ja toitvat ayurvedalikku toitu (hommikuti kohalikku arbuusi ja 2x päevas sooja sööki). Toitlustus ja majutus sisalduvad hinnas. 4 viimast ööd peale vaikust oleme butiikhotellis, kus sisalduvad rikkalik hommiku- ja õhtusöök. Reisi maksumus, milleks on 2050,- sisaldab ka kõiki transporte, v.a lennud. Lennuinfo saadame igale huvilisele otse (ed-tag lennud ligikaudu 450,-).

Vaikuse nädal sisaldab mitmeid praktikaid, mis toetavad emotsioonide vabastamist ja lõdvestumist iseendasse. Igapäevaselt toimuvad jooga, jalutuskäigud, aktiivsed meditatsioonid ja vastavalt vajadusele juhitud meditatsioonid/rännakud. Vajadusel toetame individuaalselt, et kõik saaksid oma protsessidest pehmelt läbi.

Gruppi hoiavad ja toetavad:
Enesearengumentor Tiit Trofimov
Joogaõpetaja Tanel Peterson
Rännakuterapeut Gerly Sepp

Registreerimiseks kirjuta palun ühele meist FB messengeri, et saada edasised juhised. Oled väga oodatud! 🦋🦋🦋

Vaata eelmise aasta kokkuvõtet!

Vaikus Türgi mägedes 2022 Facebooki grupp