Kommentaarid

Sille Ruus

Tiit on erakordselt positiivse ellusuhtumisega inimene. Tundes teda juba aastaid, siis esmalt paelus kohe tema ülilahe huumorisoon. Ma pean väga lugu inimesest, kes oskab enda üle nalja visata. Lisaks hindan mehe puhul avatud südant ja ausust. Nende aastate jooksul on Tiit vaid sügavamaks läinud, ausamaks ja see on väga mehelik. Ta on alati väga abivalmis, soe, hea kuulaja ja toetab…

Marius Vahter

Tiit on mees, keda nähes tekib kohe hea tuju ja süda avaneb. Ta on avatud ja usaldusväärne ning temaga vesteldes tean ma, et võin rääkida kõigest nagu lapsepõlve sõbraga. Ta ei mõista mind hukka vaid kuulab ja annab nõu, kui oskab. Ja oskab ta palju, sest on kogenud väga palju sellist, mida mina ei ole. Teda on alati huvitav ja…

Evelin Ilves

Tiit on erakordse empaativõimega, suure südame ja tundlike kätega väekas mees. Tema elukogemus on rikkalik ja mitmekihiline, mis on suunanud teda mitmeid kordi uut rada valima ning nullist uusi oskusi õppima. Seda mõtestades ja läbi tunnetades kasvatakse õpetajaks. Tiidul on, mida teistega jagada – et mured hajuksid ja rõõm saaks mitmekordseks. Kehatunnetuses on ta aga ekspert.

Alar Ojastu

Tiit Trofimov on inimene, kes on aidanud mul viimase kahe aasta jooksul teha tugevaid arenguhüppeid koolitaja, kuid ennekõike inimesena. Tean, et Tiit teeb neid seminare ennekõike missioonitundest. Olles korraldanud 4 sündmust põhimõttelilselt 0 tulu (või isegi miinusega), jätkab ta sellegipoolest. Tiit ei ole ärimees, küll aga mees, kellel on missioon. Soovin seda toetada. Usaldan Tiitu ja tema sisetunnet.

Kaido Pajumaa

Tunnen Tiitu peaaegu 10 aastat. Ta on kahtlemata üks positiivsemaid, helgemaid ja sõbralikumaid inimesi, kellega olen kohtunud. Tema avatus, lahkus ja heasoovlikkus ei jäta külmaks mitte ühtegi inimest. Kui üldse keegi suudab enda ümber olevaid inimesi positiivselt mõjutada lihtsalt oleku ja isiksusega, siis Tiit.